HAYATINIZIN HER NOKTASINDA YANINIZDAYIZ
BİREYSEL EMEKLİLİK SİGORTALARI (BES)

Bugünkü yaşam standardınızı sürdürebileceğiniz, ekonomik kaygılardan uzak, rahat ve mutlu bir emeklilik dönemi yaşamak istemez misiniz? Bu soruya cevabınız kuşkusuz evettir. Peki bireysel emeklilik üyesi misiniz? Eğer cevabınız hayırsa, geç kalıyor olabilirsiniz.
Bireysel emeklilik sistemine katılarak, düzenli gelir elde ettiğiniz bugünlerde, geleceğiniz için küçük birikimler ayırarak, o hayalini kurduğunuz emekliliğe ulaşabilirsiniz.
Bireysel emeklilik size, emeklilik döneminiz için düzenli tasarruf ve yatırım yapma fırsatı sunar. Gelecek hayallerinize uygun olarak size özel oluşturulan bir emeklilik sistemidir. Tasarruflarınızın ne zaman, nasıl ve ne şekilde değerlendirileceğini tamamen siz belirlersiniz.
%25 devlet katkısı ile çok daha avantajlı hale gelen sisteme yatırdığınız her 100 TL için devlet de sizin adınıza 25 TL katkıda bulunur. Yani sistemdeki her 100 liranız 125 lira olarak değerlenir. Buna fon getirilerini de eklediğimizde, emekliliğiniz için en karlı ve en doğru yatırımı yapmış olursunuz.
Günler geçiyor. Siz de hayallerinizi daha fazla ertelemeyin, geleceğiniz için en doğru kararı bugünden verin!

FERDİ KAZA SİGORTALARI

Bir yıl uzun bir süredir ve yoğun şehir hayatında bir çok risk ile karşı karşıya kalırız. Başımıza gelebilecek her hangi bir olumsuzlukta hem kendimiz, hem de ailemiz zor durumda kalabilir. Bu büyük riskleri küçük primler ile sigortalıyarak kendinizi ve sevdiklerinizi garanti altına alabilirsiniz.
Ferdi kaza sigortası, sigortalının kaza sonucu vefat ve maluliyet risklerini bir yıl süreyle güvence altına alan bir sigortadır.

HUKUKSAL KORUMA SİGORTALARI

Bu sözleşme ile sigortacı; sigortalının taraf olduğu ve bu sözleşmeyle saptanan konular kapsamındaki sözleşmeler ya da mevzuattan doğan hak ve yükümlülükleriyle ilgisi olan hukuksal uyuşmazlıkların, sulh yahut ilgili yargılama usulleri çerçevesinde giderilmesinde hukuksal çıkarlarının korunması için yapılması gereken gider ve diğer edimleri üstlenir.

MESLEKİ MESULİYET SİGORTALARI

Bu sigorta sözleşmesi ile sigortalının poliçede belirtilen ve ilgili taraflarca konusu tarif edilerek sınırları çizilen mesleki faaliyeti ifa ederken; Sözleşme süresi içinde meydana gelen olay sonucu doğan ve sorumluluk hükümleri uyarınca tazmini sözleşme süresi içinde ya da sonrasında talep edilen zararlara karşı veya Sözleşme yapılmadan önce veya sözleşme yürürlükteyken meydana gelen bir olay nedeniyle, sadece sözleşme süresi içinde sigortalıya karşı ileri sürülebilecek taleplere karşı sözleşmede belirtilen miktara kadar isteme ilişkin makul giderleri de içerecek şekilde teminat verilir.

HAYAT SİGORTASI

Hayatın getirdiği beklenmedik risklere karşı, sizin ve ailenizin yaşam standardını aynı koşullarda koruyarak devam ettirmeniz için yapabileceğiniz en iyi tercihlerden birisi; Yıllık Hayat Sigortası Yıllık Hayat sigortası ile temel olarak yaşam kaybı riski teminat altına alınmaktadır.
Ancak bu poliçe; kaza sonucu vefat, kaza sonucu tam ve kısmi maluliyet, hastalık sonucu tam maluliyet ve kaza sonucu gündelik tazminat teminatlarını da alternatifli olarak sunmaktadır.

KURUMSAL SİGORTALAR

- İnşaat ve Montaj Sigortası
- Yangın Sigortası
- Havacılık Sigortaları
- Mühendislik Sigortaları
- Nakliye Sigortaları
- Tarım Sigortaları
- Makine Sigortaları
- İşyeri Sigortaları (Ticari Paketler)
   
 
 
       
GERÇEK SİGORTA/td> ÜRÜNLERİMİZ MARKALI KASKOLAR BİZE ULAŞIN
> Hakkımızda > Sağlık Sigortası > NisKasko (Nissan Kasko) > İletişim
> Acenteliklerimiz > Konut Sigortası > Opel Kasko > Online Teklif İste
> Servis Anlaşmalı Sigorta Şirketleri > Trafik Sigortası  
Üye olun, kampanya ve sürprizleri kaçırmayın.
> Sigortacılık Bilgileri > Kasko  

Tüm hakları Gerçek Sigorta firmasına aittir.   Hasar Hattı : 0212 310 0 303