KASKO SİGORTASI SİZİN ARACINIZI KORUR
En uygun ve ihtiyaca yönelik kasko sigortasına sahip olmak sigortaya ihtiyaç duyduğunuz anda kritik önem taşır. Gerçek Sigorta, istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz tüm teminatları sizinle birlikte belirler, size özel teklifi alternatif şirketler ile hazırlar.
İstatistiklere göre Türkiye'de ortalama 28 saniyede bir maddi hasarlı trafik kazası meydana gelmektedir. Böyle bir istatistik karşısında kasko sigortası yaptırmak çok büyük bir gerekliliktir. Çünkü kasko, aracınızı meydana gelebilecek tüm çarpma, çarpılma, yanma, çalınma vb. risklerine karşı teminat altına alır.
Bu yüzden sadece trafik sigortasına sahip olmak aracınızı güvence altına almanıza yetmez. Zorunlu olan trafik sigortası kaza ve hasar durumunda sadece karşı tarafa verilen zararları karşılar. Kendi aracınızı ise güvence altına almaz.
Gerçek Sigorta, aracınızın doğru değerini belirleyerek, istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz tüm ek teminatları sizinle birlikte değerlendirir, size özel kasko teklifini hazırlarız. Türkiye'nin 9 büyük ve güvenilir sigorta şirketi arasından size en uygun seçenekleri karşılaştırmalı olarak size sunarız.

NEDEN GERÇEK SİGORTA
- 9 Şirketten karşılaştırmalı teklif
- Aracınıza eksiksiz güvence
- 7/24 Hasar Hattı
- 9 Taksit Fırsatı
- Profesyonel Sigortacılık anlayışı

Yatırımlarınızın güvence altında olduğundan emin olun, varlıklarınızı sigortasız bırakmayın! Aracınızın sigortasını yaptırmak için hemen bizi arayın ya da online teklif formunu doldurun sizin için avantajlı kasko teklifini en kısa sürede size ulaştıralım.
(212) 310 04 44 no’lu telefonu arayarak da bize sorularınızı yöneltebilir, teklif talebinde bulunabilirsiniz.
   
   
 
 
       
GERÇEK SİGORTA ÜRÜNLERİMİZ MARKALI KASKOLAR BİZE ULAŞIN
> Hakkımızda > Sağlık Sigortası > NisKasko (Nissan Kasko) > İletişim
> Acenteliklerimiz > Konut Sigortası > Opel Kasko > Online Teklif İste
> Servis Anlaşmalı Sigorta Şirketleri > Trafik Sigortası  
Üye olun, kampanya ve sürprizleri kaçırmayın.
> Sigortacılık Bilgileri > Kasko  

Tüm hakları Gerçek Sigorta firmasına aittir.   Hasar Hattı : 0212 310 0 303