NİSSAN ARACINIZI UZMANINA EMANET EDİN
NISKASKO'dan Aracınıza Orijinal Koruma
NISKASKO, sizler için özel olarak tasarlanmıs, kasko poliçesinde ihtiyacınız olan teminatları kapsayan ve NISSAN'ınızı ilk gün olduğu gibi güvenle kullanabilmeniz için ayrıcalıklar eklenmiş bir sigorta ürünüdür.

NISKASKO güvencesi altındaki NISSAN sahipleri, olası hasar onarım işlemlerinde, araçlarının nerede onarılıp hangi parçaların kullanıldığını bilirler. Çünkü NISKASKO kapsamında, hasar operasyonları NISSAN yetkili servislerinde, orijinal NISSAN yedek parçaları kullanılarak, eğitimli servis personellerince, NISSAN onarım standartlarına uygun olarak gerçekleştirilir. NISSAN’ınız yolda kalmadığı gibi NISKASKO’nuz da sizi yolda bırakmaz!

NISKASKO Partnerleri
NISKASKO poliçesinin teminatı Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerince sağlanmaktadır.

Nis-Kasko’nun Avantajları
Nis-Kasko'da, aracınıza ait hasar onarımları uzman servislerde, Nissan Standartlarına uygun bir şekilde işin uzmanları tarafından yapılır.
Nis-Kasko'da, aracınızın onarımında kullanılan tüm yedek parçalar orijinal Nissan Yedek parçaları veya Nissan kalite ve standartlarına uygun parçalardır.
Nis-Kasko'da, aracınızın camı, orijinal Nissan veya Nissan kalite ve standartlarına uygun değişim teminatı kapsamındadır.
Nis-Kasko'da, 1.000 TL'ye kadar olan hasarlarda ekspertize gerek kalmadan araç onarımınız tamamlanır.
Nis-Kasko'da, bir kereye mahsus olmak üzere cam hasarı, radyo-teyp çalınması ve %100 rüculu hasarlarda, hasarsızlık indiriminiz korunur ve yenileme döneminde bir üst seviyeye yükseltilir.
Nis-Kasko'da, %65'e varan oranlarda hasarsızlık indirimi uygulanır. (Hasarsız geçen beşinci 12 aylık sigortalama süresinin sonundaki yenilemede)
Nis-Kasko'da, alarm ve/veya immobilizer'lı araçlarda anahtarın çalınması ve/veya kaybolması ya da alarm ve kilit sisteminin değiştirilmesi halinde, 1.000 TL'lik kısmı teminata dahil edilmiştir.
Nis-Kasko'da, aracınızın içindeki özel eşyaların çalınması durumunda resmi tutanaktaki özel eşya açıklaması esas alınarak yıllık 1.000 TL'yi geçmeyen kısmı sigorta teminatına dahil edilmiştir. (Nakit para, mücevherat, notebook/laptop, cep telefonu vb. elektronik eşyalar ve ticari emtea hariç)
Nis-Kasko'da yol yardım ve ikame araç hizmetleri gibi zengin asistans teminatları sunulur.

Yukarıda yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamına ilişkin detaylı bilgi için poliçenize ait genel ve özel şartlara bakınız.

   
 
 
       
GERÇEK SİGORTA ÜRÜNLERİMİZ MARKALI KASKOLAR BİZE ULAŞIN
> Hakkımızda > Sağlık Sigortası > NisKasko (Nissan Kasko) > İletişim
> Acenteliklerimiz > Konut Sigortası > Opel Kasko > Online Teklif İste
> Servis Anlaşmalı Sigorta Şirketleri > Trafik Sigortası  
Üye olun, kampanya ve sürprizleri kaçırmayın.
> Sigortacılık Bilgileri > Kasko  

Tüm hakları Gerçek Sigorta firmasına aittir.   Hasar Hattı : 0212 310 0 303